HYTORC Kariyer

Satış ekiplerimizin her zaman takviye ve yetkin kişilerle genişlemesini istiyoruz. Sizde bizimle çalışmak istiyorsanız başvurunuzu info@hytorc.com.tr adresine iletebilirsiniz.

Hidrolik Tork Anahtarı üretiminde Dünya lideri HYTORC Dünyasına hoş geldiniz!

HYTORC, çeşitli endüstriler ve sektörler için eşsiz Tork Anahtarı çözümleri sunmaktadır. Bu sayede Flanş bağlantılardaki kaçaklara ya da planlı duruşlardaki önemli civata bağlantılarına size özel çözümler sunabilmekteyiz. Torklama işlemini bakım personelinizin iş güvenliği açısından çok güvenli bir hale getirmek için HYTORC firması, Hidrolik Tork Anahtarları, Havalı Tork Anahtarları, Elektirikli Tork Anahtarları ve Akülü Tork Anahtarlarında kullanılabilen, dayama kolu ihtiyacı ove el değmeden Torklama ve sökme işlemleri için Tork Anahtarları ve bunlarla beraber çalışan ekipmanları temin etmektedir. Bu sayede tesisler korunur, Torklanan parçalarda ve boyalarda hasarlar önlenir.
Ayrıca HYTORC Tork Anahtarları flanş bağlantılarını hızlı, güvenli ve teknik olarak sızdırmaz bir şekilde Torklayabilmektedir. Düz ve paralel flanş bağlantıları sayesinde Emisyon Kanunu gereksinimlerini yerine getirilmektedir. Bu hem çevre için hem de iş için iyidir. Emsalsiz bağlantı yöntemlerimiz ve bağlantı elemanlarımızla HYTORC kullanıcıları tüm zorluklarla baş edebilir ve işlerinin temiz şekilde uygulandığını kesintisiz olarak belgelendirebilirler.
Ayrıca HYTORC Türkiye'de TSEN 1591-4 normlarında belirtilen Flanş Montaj teknik sorumluluğunun hem pratik hem de teorik eğitimini verebilen bu eğitimler sonunda İSO 29990 Normlarına göre sertifikalandırabilen tek eğitim kurumudur.