HYTORC - Endüstri için vidalı bağlantı teknolojisi

HYTORC markası ile müşterilerimize sektörün yetkili danışmanlık kalitesi, patentli ürün yeterliliği, sertifikalı sistem çözümleri ve konu civatalama teknolojisi ile ilgili yenilikçi fikirler sunuyoruz. Çok çeşitli endüstri ve uygulamalardan gelen uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, çözüm odaklı gelişmelerin ve HYTORC sistemlerinin ve hizmetlerinin daha da geliştirilmesinin temelini oluşturmaktadır. Çok sayıda patent ve sertifika maksimum yeterlilik ve kalite için konuşur.

Oldukça motive olmuş ekiplerimizin merkezi kaygısı, farklı sektörlerde ve bireysel yaşam döngüsünün aşamalarındaki müşterilerin gereksinimleri ve süreçleri hakkında bilgi sahibidir. Bu nedenle, planlama aşamasında zorlukları tanımlamak için temel endüstrilerimize özel danışmanlık hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bireysel gereksinimlere göre uyarlanmış modüler sistem çözümleri de sunuyoruz. Amaç, müşterilerimize uzun vadeli bir ortaklığın bir parçası olarak verimli bir verimlilik avantajı sağlamaktır.

Satış Bölgeleri - Merkezi Danışmanlık - Yerel Servis

Satış bölgeleri Almanya, Avusturya, İsviçre, Türkiye ve Azerbaycan'a bölünmüştür. Her alan Münih-Krailling üzerinden merkezi olarak kontrol edilir, ancak 24 saat hizmet ve kısa tepki süreleri garanti eden bir yerel satış ekibine sahiptir - bu bir teslimat mı yoksa bakım mıdır.
Planlama ve inşaat projelerinin yanı sıra özel ihtiyaçlar için danışmanlık hizmetleri de merkez ofiste kalifiye endüstri uzmanları tarafından sağlanmaktadır. Endüstriler ve sistemler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurlar ve böylece başlangıçtan tasarım çözümlerine yardımcı olurlar.

HYTORC - Güçlü bir takımız

HYTORC ekibimiz, yaklaşık 40 çalışanı ile Türkiye'deki satış merkezlerine ve yerel satış ve servis noktalarına dağıtılmıştır. Bu ekip yapısı, çeşitli yerel siteler aracılığıyla merkezden ve kişisel müşteri hizmetlerinden en üst düzeyde mühendislik, yönetim, işleme ve lojistik verimliliği sağlar.
Tüm çalışanlar kendi uzmanlık alanlarında uzun yıllara dayanan deneyim ve yetkinliğe sahiptir, böylece tasarım ve geliştirmeden profesyonel sevkiyata kadar bir çapraz proses kalitesi garanti edilir. Sürekli uygulanan müşteri odaklılık, hızlı ve güvenilir hizmet sağlar.