Ecopump

230 volt / 400 volt (50 + 60Hz)

EcoPUMP hidrolik güç ünitesi, motor performansını en iyi şekilde kullanıp ve buda çalışma hızı kullanım kolaylığı, açısından yeni bir performans sunar. Modüler yapısı sayesinde her zaman güncellenebilir. Basınç ayar vanası üzerinden geçmeyen yeni bir kontrol teknolojisi ile, aşınma minimum düzeye indirgenebilir ve maksimum performans sağlar.

EasyControl Kontrol Ünitesi

Temel, otomatik ve akıllı bir versiyonda yeni geliştirilen bir kontrol ünitesi, tüm civatalama uygulamalarına ve müşteri ihtiyaçlarına belgeleme ile proses kontrolünü tamamlamak için bireysel bir uyarlama sunar. Böylece, bir otomatik kontrol sistemi, VDI 2230'a göre tüm montaj işlemlerini kontrol etmek için bir dokümantasyon birimi kadar hızlı bir şekilde çalışır.

SIMULTORC bağdaştırıcısı

Tüm EcoPUMP hidrolik güç paketleri, akış optimize edilmiş bir SIMULTORC adaptörü ile donatılabilir. Sonuç olarak, akış direnci önemli ölçüde azalır ve çalışma hızını doğrudan arttırır. Özellikle flanş bağlantısında önemli bir özellik.

Leakfree

En büyük özellik, tüm EcoPUMP’larınsızdırmaz yağ depolarıdır. hidrolik güç paketlerinde başlangıçta sızdırmaz yağ deposudur. Böylece, hidrolik ünite herhangi bir konumda kullanılabilir ve özellikle nakliye sırasında sızıntı engellenmiş olur.

Teknik Özellikler

Gerilim

230 volt / 400 volt

Teslim

Yüksek basınç kademesi: 0,7 lt./dak.
Düşük basınç kademesi: 7 litre / dak.

EcoPUMP Özellikleri

Modüler sistem sayesinde müşteriye özgü olarak genişletilebilir.
Hızlı değiştirilebilen Pompa elemanları sayesinde 5lt ile 15 lt arasında sevk performansı
Manuel veya otomatik kontrol parametreleriyle çalışabilir.
DGA kontrol ekranı uzaktan kumanda ile genişletilebilir.
DGA, DDW ve DGD uyarınca proses güvenli civatalama işi kumanda ve kontrol